Відділи

Відділ музично-теоретичних дисциплін
Відділ народних інструментів
Оркестровий відділ струнно-смичкових та духових інструментів
Фортепіанний відділ

Відділ народних інструментів

Завідувач відділу – Бацяк Оксана Михайлівна.

Викладачі відділу:
Бацяк Оксана Михайлівна (Івано-Франківське музичне училище ім.Д.Січинського), клас бандури;
Дзеба Михайло Яремович (Калуське училище культури, Прикарпатський університет ім.В.Стефаника), клас акордеону;
Мельник Надія Петрівна (Івано-Франківське музичне училище ім.Д.Січинського), клас баяну;
Федорняк Наталія Богданівна (Прикарпатський університет ім.В.Стефаника), клас бандури.

   
Бацяк Оксана Михайлівна Дзеба Михайло Яремович

   
Мельник Надія Петрівна Федорняк Наталія Богданівна

У відділі навчається 30 учнів, працює 4 викладачі: Оксана Бацяк, Михайло Дзеба, Надія Мельник та Наталія Федорняк, які навчають дітей грі на бандурі, акордеоні та баяні. Учні та викладачі відділу ведуть різноманітну концертну діяльність: виступають перед односельчанами та гостями селища Єзупіль на концертах, присвячених знаменним датам, та творчих звітах, є бажаними гостями в дитячих садках та школах, приймають активну участь у культурно-мистецькому житті району та області. Викладачі відділу є учасниками вокального ансамблю школи, хору «Просвіта» та оркестру народної музики Тисменицького районного відділу культури, вокального колективу «Ладо» та ансамблю бандуристів «Гердан» Прикарпатського національного університету ім.В.Стефаника.

У відділі працюють ансамблі бандуристів (керівники – О.Бацяк, Н.Федорняк), баяністів (керівник – Н.Мельник), народної музики (керівник – М.Дзеба). Учні відділу – неодноразові переможці та призери районних, обласних та всеукраїнських мистецьких конкурсів.

Викладачі відділу тісно співпрацюють із вчителями середніх шкіл сіл Загвіздя, Сілець та Єзупіль у підготовці учнів до шкільних концертів, тематичних заходів, оглядів колективів художньої самодіяльності.